شناکردن نوجوان سرگرمی ازدواج ثروتمند

شناکردن: نوجوان سرگرمی ازدواج ثروتمند پیرزن زندگی ترجمه سرگرمی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درگیری مهران مدیری و اکبر عبدی بر سر چه بود؟

پخش شبی با عبدی در حالی در شبکه نسیم کلید خورده است که حالا خبر رسیده، ظاهرا درگیری لفظی مهران مدیری و اکبر عبدی به علت شباهت این برنامه با برنامه مهران مدیری

درگیری مهران مدیری و اکبر عبدی بر سر چه بود؟

درگیری مهران مدیری و اکبر عبدی بر سر چه بود؟

عبارات مهم : نمایش

پخش شبی با عبدی در حالی در شبکه نسیم کلید خورده است که حالا خبر رسیده، ظاهرا درگیری لفظی مهران مدیری و اکبر عبدی به علت شباهت این برنامه با برنامه مهران مدیری که پیش از این راجع به آن صحبت شده است بود، حقیقت دارد. محمدحسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون که کارگردانی «شبی با عبدی» را بر عهده دارد، در تازه ترین حرف های خود با لحنی طعنه آمیز این شایعات را تایید کرد و گفت که این برنامه هیچ شباهتی با برنامه های دیگر حتی برنامه های خارجی ندارد. جسته و گریخته از دوستان شنیده ام که می گویند مهران مدیری به «شبی با عبدی» اعتراض داشته و در جایی هم گفته، پخش این برنامه موازی کاری ایجاد می کند.

اما اگر مهران مدیری به من زنگ می زد که الان مشاور پروژه و کارگردان این برنامه هستم شاید از جزییات زیاد این برنامه آگاهی پیدا می کرد. البته که در وهله اعتراض مهران مدیری من در این پروژه نبودم. بعد از اعتراض مهران مدیری به این مجموعه پیوستم تا به تعبیر این دوستان موازی کاری نشود.» این کارگردان در ادامه توضیح داده است: «این برنامه اصلاً ربطی به «دورهمی» و «خندوانه» ندارد و موازی کاری معنایی ندارد. به خاطر اینکه کاری است تا امروز در دنیا ندیده ام کسی انجام دهد.

برنامه ای که گروه های نمایشی مختلفی را به خود می بیند که خودشان نقش می نویسند و کارگردانی اش می کنند و در چند دقیقه مسابقه طنزآمیز از مردم نمره می گیرند. حالا واقعاً «شبی با عبدی» را چطور می توان «دورهمی» دانست؟ در هر برنامه دو گروه آزاد نمایشی به «شبی با عبدی» می آیند که بازیگران نیمه حرفه ای و حرفه ای هستند و موضوعی را دستمایه می کنند و به روی صحنه می برند. حالا در لا به لای این نمایش ها، یک میهمان طنازی هم وجود دارد.

ممکن است اکبر عبدی هم راجع به موضوعاتی در نقش های متفاوت ظاهر شود و این معضلات و یا آموزش های زندگی را بازی کند.» او راجع به بخش مهم و ثابت برنامه مدیری گفت:« اصلاً هم «عاشق شدم و عاشق شدی» نداریم، اکبر عبدی به عنوان محوریت برنامه چندین نقش مباحث اجتماعی را در کاراکترهای متفاوت (پیرزن، لات، فرزند و…) به نمایش درمی آورد. حالا واقعاً چه ربطی به کار مهران مدیری دارد، از دوستان هنرمندم می خواهم حتماً قبل از هر اظهارنظری اطلاعات جامعی به دست بیاورند.»

درگیری مهران مدیری و اکبر عبدی بر سر چه بود؟

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: نمایش | برنامه | اعتراض | برنامه | کارگردان | کارگردانی | مهران مدیری | کارگردان سینما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz